REKLAMA

Judoka Millenium Rzeszów ze srebrem w Pucharze Europy

Wychowanek UKJ MILLENIUM Rzeszów i podopieczny trenera Piotra Majchera – Michał Bartusik, wywalczył srebrny medal na Pucharze Europy Seniorów w Bratysławie. Zawodnik rzeszowskiego klubu startował w kategorii do 73 kg.

bratyslawa

Foto: Materiał nadesłany

Michał Bartusik wygrał w drodze do finału cztery walki. Wszystkie zakończył przed czasem: z Węgrem Bence Windischmannem, Niemcem Lukasem Vennekoldem i Austriakiem Christopherem Wagnerem. W półfinale, również przez ippon pokonał Szwajcara Naima Matta.

W finale natomiast, przegrał walkę o złoto. Z zawodnikiem Millenium Rzeszów wygrał zwycięzca Pucharu Świata w Pradze – Włoch Augusto Melonim.

W zawodach brali też udział inny judocy UKJ Millenium Rzeszów. Na dwunastym miejscu został sklasyfikowany Michał Majcher z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami. Norbert Majcher po wyrównanym pierwszym pojedynku przegrał w dogrywce i odpadł z turnieju.

Cieszy dobra postawa Michała Bartusika, który już niebawem, 22 września, będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Baku. Trzymajmy kciuki!

Źródło: Materiał nadesłany

03-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

judoka-millenium-rzeszow-ze-srebrem-w-pucharze-europy-1266