REKLAMA

Judoka Millenium Rzeszów mistrzem Polski! (FOTO)

Fantastyczny występ judoki Millenium Rzeszów na mistrzostwach Polski młodzików w Poznaniu. Mateusz Grendys zdobył tam mistrzostwo Polski. Mateusz rywalizował w kategorii wagowej do 66 kilogramów, złoty medal wywalczył w pięknym stylu.

Mateusz w swojej wadze rywalizował z 64 judokami. W drodze po tytuł zwyciężył sześć pojedynków. Najpierw pokonał Andrzeja Heimratha z Judo Gryf Słupsk następnie po kolei Jana Kraussa z UKJ Ryś Warszawa, Adama Kazimierczaka z Yawara Warszawa, Karima Quaddourah z Czarnych Bytom, Eryka Neumana z Olimpijczyka Włocławek, a w finale przed czasem w pasjonującym pojedynku wygrał z Oskarem Związek z Pałacu Młodzieży Katowice.

W tych mistrzostwach wystartowało jeszcze pięciu zawodników Millenium, gdzie każdy odnotował jedno lub więcej zwycięstw, co dało w sumie kilkanaście zwycięstw dla rzeszowskiego klubu i miejsca blisko pierwszej dziesiątki. W turnieju wystartowali najlepsi judocy i judoczki w kategorii młodzików z całej Polski.

131123431_1630206977152256_7591519332186704971_o

judo

Źródło: materiały Judo Millenium Rzeszów

15-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

judoka-millenium-rzeszow-mistrzem-polski-foto-2491-00r2kc