REKLAMA

Język chiński dla przedszkolaków

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do Rzeszowa przyjechały cztery native-speakerki z Chin. Będą studiowały oraz uczyły przedszkolaki języka chińskiego.

Chinki do końca roku studiują na WSIiZie. Do tego czasu mają też zawarte z Urzędem Miasta umowy. Zajęcia mają być dodatkiem dla współpracy biznesowej między Rzeszowem, a Chinami, o co zabiegał prezydent miasta, Tadeusz Ferenc.

Programem objęte zostały wszystkie 33 publiczne przedszkole w Rzeszowie. Zajęcia, bazujące w głównej mierze na zabawie, będą trwały od 1 do 1,5 godziny. Dzieci nauczą się podstawowych chińskich słów oraz kaligrafii. Prowadzące będą starały się zainteresować maluchy chińską kulturą i egzotyką. Lekcje są całkowicie darmowe.

Chiny to kraj, z którym współpracę gospodarczą zawiera coraz więcej europejskich krajów. Nauka tego trudnego języka wydaje się zatem bardzo istotna – kto wie, może któryś z przedszkolaków połknie bakcyla i spróbuje kontynuować naukę języka z kraju smoka.

(az)

18-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

jezyk-chinski-dla-przedszkolakow-az003