REKLAMA

Nie zdałeś matury z matematyki? Możesz wybrać się na kurs za symboliczne 2 zł

RZESZÓW. Nie zdałeś matury z matematyki? jeśli wybierasz się na poprawkę ale obawiasz się, że możesz sobie nie poradzić, możesz wybrać się na kurs.  21 lipca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje 30 godzinny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki  za symboliczne 2 zł za godzinę, bezpłatny wykład omawiający zadania z tegorocznego egzaminu, bezpłatną maturę próbną i indywidualne konsultacje. WSIZ

Pierwszy bezpłatny wykład zatytułowany „Co poszło nie tak na maturze z matematyki?” odbędzie się 21 lipca 2014 roku o godzinie 9:00 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, w sali RA3. Podczas wykładu omówione zostaną wszystkie zadania z tegorocznego egzaminu dojrzałości. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, w których zadaniach popełnił błędy. Aby skorzystać z wykładu, należy się zarejestrować n http://formularz.wsiz.pl/warsztaty/ i przynieść ze sobą wyniki matur.

Po wykładzie, jego uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnych warsztatów „Jak zdać maturę z matematyki?”. Zajęcia będą odbywać się w małych grupach ćwiczeniowych. Poprowadzą je nauczyciele matematyki z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz innych szkół ponadgimnazjalnych osiągający bardzo dobre wyniki. Warunkiem udziału w tych zajęciach jest matura z matematyki zdana na poziomie minimum 20 procent. Cały kurs (30h) będzie trwał dwa tygodnie, począwszy od 22 lipca do 4 sierpnia. Każdego dnia jego uczestnicy będą mieć trzygodzinne zajęcia.

Warsztaty odbywać się będą w godzinach okołopołudniowych, a więc dogodnych również dla osób dojeżdżających – wyjaśnia Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

90 procent kosztów kursu pokryje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a 10 procent, czyli 2 zł za godzinę (60 zł za cały kurs) zapłaci uczeń.

03-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

jesli-nie-zdales-matury-z-matematyki-mozesz-wybrac-sie-na-kurs-za-symboliczne-2-zl