REKLAMA

Jesienny EkoBazar w CH Plaza Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ekologiczne i regionalne produkty, m.in. wędliny, ciasta, miody i sery oraz rękodzieło artystyczne będzie można kupić podczas jesiennego EkoBazaru w CH Plaza Rzeszów. Czterodniowy jarmark rozpocznie się już w najbliższy czwartek 6 listopada 2014 r. Na stoiska wystawców zapraszamy do niedzieli 9 listopada w godzinach od 10:00 do 20:00.

Stoiska wystawców zlokalizowane będą na parterze rzeszowskiej Plazy. Podczas jesiennego EkoBazaru będzie można kupić produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur. Na stoiskach znajdą się wędliny ekologiczne, domowe ciasta, tradycyjne pieczywo oraz przyprawy doskonałe do świątecznych potraw. Odwiedzając jarmark będzie można kupić naturalne miody, regionalne sery oraz prawdziwe góralskie oscypki. Wszystkie produkty dostępne podczas jesiennego EkoBazaru w CH Plaza Rzeszów są ekologiczne i przygotowane według tradycyjnych receptur. Całość uzupełnią stoiska z rękodziełem artystycznym. Wystawcy zaproponują odwiedzającym m.in. ręcznie robioną niepowtarzalną biżuterię oraz produkty z kamienia.

CH Plaza Rzeszów jesienny EkoBazar

EkoBazar w CH Plaza Rzeszów to impreza, podczas której można kupić produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur. Jest to przedsięwzięcie skierowane głównie do osób poszukujących produktów regionalnych oraz ekologicznej żywności. W trakcie imprezy oprócz zakupów można skorzystać także z wielu degustacji oraz prezentacji naturalnych produktów.

Na jesienny EkoBazar zapraszamy codziennie od czwartku 6 listopada do niedzieli 9 listopada w godzinach od 10:00 do 20:00. Stoiska wystawców znaleźć będę można w atrium na parterze CH Plaza Rzeszów.

CH Plaza Rzeszów - noc

05-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

jesienny-ekobazar-w-ch-plaza-rzeszow-mp002