REKLAMA

jesienny cykl spotkań dla kobiet “Szpilką w Sedno 3”

Rzeszowski Dom Kultury filie Staroniwa, Krynicka, Widokowa oraz Zwięczyca zapraszają na kolejną edycję cyklu pod nazwą „Szpilką w Sedno 3”, która odbędzie się tej jesieni. „Szpilką w Sedno” to nie tylko ciekawe spotkania i warsztaty dla kobiet, ale także okazja, by spędzić wspólnie czas, nawiązać nowe znajomości, wymieniać się doświadczeniami oraz nawzajem inspirować.

Szpilką w Sedno (fot. RDK) - 1

Foto: Materiał nadesłany

Jesienny cykl spotkań rozpocznie się 20 października 2018 roku „Dniem Otwartym” w Rzeszowskim Domu Kultury filia Krynicka przy ul. Krynickiej 1. Spotkanie to będzie obejmowało trzy mini prelekcje, mini szafing, czyli wymianę ubrań oraz wymianę wizytówkową. Organizatorzy zapraszają do przewietrzenia swoich szaf oraz przyniesienia ubrań, akcesoriów, które uczestniczki chcą oddać lub wymienić na inne. Będzie można także podzielić się swoją pasją.

Kolejną nowością „Szpilki w Sedno” będzie spotkanie ze znaną, fantastyczną kobietą, czyli „Szpilka z pasją”. Spotkanie to ma stanowić inspirację do działania i poszukiwania nowych pasji. W ramach cyklu zrealizowane zostaną również trzy warsztaty o różnorodnej tematyce. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie aktywne kobiety do współtworzenia trzeciej edycji „Szpilką w Sedno”.

Spotkania i warsztaty skierowane są do osób powyżej 16 roku życia. Liczba dostępnych miejsc na warsztaty jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa przy ul. Staroniwskiej 46, natomiast kontakt w sprawie zapisów jest możliwy pod numerem telefonu 17 860 33 03 (od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 19:00). W przypadku warsztatów, po dokonaniu zapisu telefonicznego należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia oraz uiścić opłatę za uczestnictwo.

Plan spotkań:

 • 20.10.2018 r., godz. 10:00 – 14:00 filia Krynicka (ul. Krynicka 1)
  „Dzień Otwarty”: trzy mini prelekcje („Makijażowy misz – masz”, „Dieta dla urody”, „Piękna skóra jesienią”), kobieca kawiarenka: mini szafing, wymiana wizytówek.
  Udział w warsztatach jest bezpłatny. Spotkanie ma charakter otwarty.
 • 27.10.2018 r., godz. 10:00 – 13:00 filia Staroniwa (ul. Staroniwska 46)
  „Wstydliwy wstyd”: warsztaty dotyczące wstydu: jego działania, wpływu na nasze życie, sposobu radzenia sobie z nim.
  Koszt uczestnictwa:  5,00 zł/ osoba. Liczba uczestników: 15 osób.
 • 17.11.2018 r., godz. 10:00 – 14:00 filia Zwięczyca (ul. Beskidzka 6):
  „Pracownia Decoupage – warsztaty kreatywne”:  tworzenie gadżetów metodą decoupage
  (m. in. szkatułki, deseczki, ozdoby).
  Koszt uczestnictwa: 10,00 zł/ osoba. Liczba uczestników: 10 osób.
 • 24.11.2018 r., godz. 10:00 – 12:00 filia Widokowa (ul. Widokowa 1):
  „Szpilka z pasją”: spotkanie z kobietą z pasją, które będzie inspiracją do działania, realizowania marzeń, rozwijania talentów, odkrywania nowych pasji, nawiązywania nowych kontaktów.
  Udział w warsztatach jest bezpłatny. Spotkanie ma charakter otwarty.
 • 08.12.2018 r., godz.10:00 – 14:00 filia Widokowa (ul. Widokowa 1):
  „Być kobietą”: warsztaty z zakresu badania i samokontroli piersi oraz spotkanie z brafitterką. Koszt uczestnictwa: 5,00 zł/ osoba. Liczba uczestników: 10 osób.

Źródło: Materiał nadesłany

17-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

 • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
 • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
 • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.