REKLAMA

JASIONKA: Rusza Kongres 590 – jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w kraju

RZESZÓW, JASIONKA / PODKARPACIE. W poniedziałek w podrzeszowskiej Jasionce rozpocznie się czwarta edycja Kongresu 590. Głównym tematem trwającego do wtorku wydarzenia będzie podsumowanie 15-lecia Polski w Unii Europejskiej oraz cyberbezpieczeństwo.

5d593e5add7fe
Foto: kongres590.pl

Od 7 do 8 października w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym G2A Arena w Jasionce odbędzie się czwarta edycja Kongresu 590. Kongres 590 to spotkanie liderów biznesu, nauki i opinii publicznej. Głównym tematem Kongresu będzie 15. rocznica wstąpienia Polski do UE oraz kwestia cyberbezpieczńestwa. Wśród gości znaleźli się m.in. prezydent RP Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, czy generał US Army George Close.

5d5963126ca74

Foto: kongres590.pl

Podczas wydarzenia po raz pierwszy odbędzie się Hackathon590 Gold Bug Trophy, którego motywem przewodnim stanie się bezpieczeństwo i prywatność w internecie. Pojawi się także temat gamingu, gdzie swoje wystąpienie przedstawi znany youtuber Remigiusz “Rock” Maciaszek.

Ciekawym elementem jest pojawienie się w programie Kongresu Forum Futbolu. Prelegenci zajmą się stanem polskiej piłki nożnej i zastanowią się nad drogą do tego, by nasze rodzime kluby znalazły się w europejskiej czołówce. Jednym z gości tego panelu będzie Dariusz Mioduski, prezes zarządu Legii Warszawa.

Innymi problemami poruszanymi podczas forum będą m.in. kwestie rynku pracy w Polsce, stanu służby zdrowia, czy rozwoju kolei.

Pełny program Kongresu 590 dostępny jest na stronie: kongres590.pl.

 

07-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

jasionka-rusza-kongres-590-jedno-z-najwazniejszych-wydarzen-biznesowych-w-kraju-1424-00r2kc