REKLAMA

Jarosławscy dzielnicowi uratowali życie mężczyźnie!

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu uratowali życie młodemu mężczyźnie. 22-letni mieszkaniec gminy Wiązownica próbował popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze na czas zdążyli ustalić miejsce pobytu tego człowieka. Szybko dotarli na miejsce i tym sposobem nie doszło do tragedii. Mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

303-176481

Foto: Podkarpacka Policja

Kilka dni temu dyżurny jarosławskiej jednostki został powiadomiony przez pracownika „Ogólnopolskiego telefonu zaufania”, że młody mężczyzna od kilku dni planuje odebrać sobie życie. Z otrzymanych informacji wynikało, że zamieszkuje samotnie na jednej z ulic w Jarosławiu. Mężczyzna nie podał swoich danych personalnych, ani dokładnego adresu.

Dzielnicowi asp. Zbigniew Marszał i st. sierż. Wojciech Bereźnicki natychmiast podjęli działania celem ustalenia ewentualnego miejsca przebywania mężczyzny. Ustalili mieszkanie, w którym znajdował się mężczyzna. Policjanci weszli do mieszkania. Podczas rozmowy, 22-latek poinformował funkcjonariuszy o swoich zamiarach, tłumacząc je trudną sytuacją życiową.

Decyzją przybyłych na miejsce ratowników medycznych mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

Źródło: Podkarpacka Policja

12-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.