REKLAMA

REGION: Policja odnalazła zaginionego mężczyznę

Funkcjonariusze z jarosławskiej komendy zostali zawiadomieni o zaginięciu 35-letniego mieszkańca gminy Roźwienica. Okoliczności zaginięcia wskazywały, iż może on targnąć się na własne życie. Podjęte przez Policję działania, pozwoliły na odnalezienie poszukiwanego mężczyzny i zapewnienie mu bezpieczeństwa.

303-177352

Foto: Podkarpacka Policja

Policjanci z Jarosławia, 26 grudnia po godzinie 20:00, zostali powiadomieni o zaginięciu 35-latka. Z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że mężczyzna może targnąć się na własne życie. Jak ustalono 35-latek wyszedł z domu, nie informując domowników gdzie idzie. Kiedy nie wrócił, zaniepokojona rodzina powiadomiła policję.

Po zebraniu informacji o mężczyznie, funkcjonariusze z psem tropiącym rozpoczęli poszukiwania. Tuż po północy, jarosławscy dzielnicowi zauważyli idącego drogą mężczyznę, który w ręce trzymał linkę holowniczą. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poszukiwany mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Odnalezionego mężczyznę przekazano pod opiekę lekarzy.

Źródło: Podkarpacka Policja

27-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.