REKLAMA

Jarmark Świąteczny w Plazie. Gadżety, drzewka i darmowe sesje zdjęciowe

RZESZÓW / PODKARPACIE. W najbliższy piątek (18 grudnia) w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów rusza Jarmark Świąteczny. Świąteczne przysmaki, ozdoby Bożonarodzeniowe i drzewka to tylko niektóre artykuły, które będzie można nabyć w Plazie. Wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych, świątecznych sesji zdjęciowych.

Świąteczny Jarmark w rzeszowskiej Plazie to impreza cykliczna odbywająca się od kilku lat. Tradycyjnie już klienci centrum na stoiskach wystawców znajda wszystko, co może przydać się na świątecznym stole. Będą to świąteczne wypieki i przysmaki m.in. domowe ciasta, przyprawy, wędliny oraz domowe potrawy wigilijne. Na świątecznym Jarmarku znajdą się także produkty oferowane przez mieszczący się w CH Plaza Rzeszów sklep Bacówka. Dodatkowo będzie można kupić ozdoby Bożonarodzeniowe, ręcznie robione upominki, zdobione bombki oraz drzewka świąteczne.

Świąteczny Jarmark w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w piątek 18 grudnia i potrwa sześć dni do środy 23 grudnia 2015 r. Stoiska wystawców zlokalizowane na parterze Centrum odwiedzać można codzienne w godzinach od 10:00 do 20:00.

W tym roku oprócz Świątecznego Jarmarku CH Plaza Rzeszów przygotowało specjalną atrakcję dla całych rodzin. We wtorek 22 i środę 23 grudnia 2015 r. w godzina od 15:00 do 20:00 wszyscy klienci Centrum będą mogli wziąć udział w wyjątkowej, bezpłatnej sesji zdjęciowej. Wystarczy przyjść do świątecznego studia fotograficznego w atrium CH Plaza Rzeszów i zrobić sobie rodzinne zdjęcia z rekwizytami świątecznymi. Jest to propozycja na wyjątkowy prezent pod choinkę dla najbliższych.

materiał nadesłany

jarmark

18-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)