REKLAMA

Jak siatkarze Asseco Resovii oceniają Rzeszów? (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pod koniec listopada Asseco Resovia Rzeszów na swoim kanale w serwisie YouTube umieściła materiał wideo, w którym zawodnicy i trener wypowiadają się o Rzeszowie. Co sądzą o mieście? Zobaczcie!

Przechwytywanie_88

Foto: screenshot / Asseco Resovia Rzeszów, YouTube

Jak w Rzeszowie mieszka się zawodnikom Asseco Resovii? Jak im się podoba nasze miasto? Jak spędzają wolny czas?

W Rzeszowie często wychodzimy nad Wisłok, spacerujemy po mieście. Spędzamy sporo czasu na łonie natury. Z tego co widzę, i na ile mam kontakt z ludźmi mieszkającymi w Rzeszowie, to jest to miłe, że, gdy ktoś czegoś potrzebuję lub proszę o pomoc, to próbują mi pomóc. Próbujemy trochę się dogadać po polsku i angielsku, miło mi, że ludzie są chętni do pomocy –  powiedział Klemen Cebulj, przyjmujący “Pasów”.

Z łatwością przychodzi mi mówić dobrze o Rzeszowie, ponieważ bardzo mi się tu podoba. Lubię spokojne miasta, a to jest bardzo spokojne miasto. Jakość życia jest tu wysoka – mówi w materiale trener Asseco Resovii Alberto Giuliani.

Myślę, że Rzeszów jest bardzo czystym miastem Nie wiem, czy widziałem gdziekolwiek tak czyste miasto, jak Rzeszów i myślę, że jest to jeden z atutów tego miasta – dodał w materiale Fabian Drzyzga, rozgrywający Asseco Resovii i reprezentacji Polski.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów / YouTube

06-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)