Już w sobotę 13 października 2018 roku odbędzie się IV edycja Potańcówki Miejskiej dla Seniorów. Po raz kolejny na na rzeszowskich Bulwarach będzie można bawić się przy znanych przebojach muzycznych sprzed lat. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Foto: Materiał nadesłany
Potańcówki Miejskie dla Seniorów to inicjatywa, która zadebiutowała jako nowa propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury podczas wrześniowego cyklu „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. W wyniku niesłabnącego zainteresowania wykazywanego przez rzeszowskich seniorów, impreza doczekała się październikowej kontynuacji.
IV Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 13 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Wspólna zabawa uczestników rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 20:00. Dodatkową atrakcją imprezy będzie punkt gastronomiczny z grillowanymi potrawami. Nie zabraknie także wspólnych zabaw oraz konkursów, których zwycięzcy otrzymają upominki. Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowski Dom Kultury.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.