REKLAMA

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021- zaczynamy świętowanie Jubileuszu 25-lecia WSIiZ

RZESZÓW / PODKARPACIE. Inauguracja jubileuszowego roku akademickiego 2020/2021 odbędzie się 7 października 2020 roku o godz. 11.00. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną udział w uroczystości będzie możliwy tylko za pośrednictwem transmisji online.

inaguracjaplakat

Inauguracja Roku Akademickiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu społeczności akademickiej. W tym roku, z uwagi na epidemię Covid-19, nie może być celebrowane w dotychczasowej formule. -Nie wyobrażamy sobie jednak, aby w tym wyjątkowym dniu zabrakło na naszej Uczelni Przyjaciół oraz Partnerów WSIiZ. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w uroczystości za pośrednictwem relacji on-line. Inauguracja będzie realizowana w dwóch wersjach językowych: po polsku oraz po angielsku.

 pl

Część oficjalną uroczystości rozpocznie przemówienie JM Rektora dra Wergiliusza Gołąbka, a po nim zaprezentowany zostanie film podsumowujący miniony rok akademicki. Najważniejszym punktem programu Inauguracji będzie Immatrykulacja, czyli przyjęcie studentów ścieżek polsko i angielskojęzycznych oraz uczestników Seminarium Doktoranckiego do wspólnoty akademickiej WSIiZ. W czasie uroczystości nie zabraknie też wyróżnień, podziękowań i gratulacji.

 

Wykład inauguracyjny pt. „Ekonomia w 2020 roku – czy powinniśmy napisać podręczniki na nowo?” wygłosi dr hab. Robert Pater, prof. WSIiZ.

 

LINK DO TRANSMISJI PL: www.wsiz.rzeszow.pl/inauguracjaonline   

LINK DO TRANSMISJI EN: www.en.uitm.edu.eu/inaugurationonline

 INAGURACJA_1

Inauguracja Roku Akademickiego otworzy obchody Jubileuszu 25–lecia WSIiZ. Punktem kulminacyjnym tych obchodów będzie uroczyste Posiedzenie Senatu i Konwentu WSIiZ, zorganizowane dokładnie w dniu powołania Uczelni (8 marca 2021) oraz Gala, w czasie której będziemy nie tylko wspominać, ale przede wszystkim świętować i snuć plany na przyszłość (czerwiec 2021). W programie wydarzeń nie zabraknie też Jubileuszowego Balu WSIiZ (wrzesień 2021). W kalendarium obchodów jubileuszowych znajdą się także uroczystości o charakterze akademickim, konferencje naukowe, seminaria, wykłady otwarte, konkursy oraz wystawy artystyczne, nie zabraknie również zmagań sportowych i artystycznych.

 

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, dokładne daty poszczególnych wydarzeń oraz forma ich realizacji zostaną podane w późniejszym terminie.

Źródło: WSIiZ

Autor: Amelia Krupik

27-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

inauguracja-roku-akademickiego-20202021-zaczynamy-swietowanie-jubileuszu-25-lecia-wsiiz-3348