REKLAMA

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku w Rzeszowie?

Samochody osobowe chętnie wypożyczane są przez turystów podróżujących do pięknych, zabytkowych miast. Najlepszym sposobem na zwiedzenie każdego zakątka miejscowości, jest wynajem samochodu. Podpowiadamy, ile kosztuje wypożyczenie pojazdu w Rzeszowie.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Rzeszowie

Wiele osób lubi spędzać wolne weekendy na zwiedzaniu zabytkowych miast. Jednym z ciekawszych miejscowości, które chętnie odwiedzane jest przez masę turystów, jest Rzeszów. Miasto zadbało o atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. W centrum znajdziemy sporo miejsc gastronomiczno-hotelowych, które zachęcają do zatrzymania się w mieście na dłużej. Niedaleko Rzeszowa znajduje się lotnisko, które położone jest 14 km od samego centrum miasta. Jeżeli głównie podróżujesz samolotem, możesz bez większego problemu dostać się w miejsce docelowe w wygodny i szybki sposób, np. korzystając z możliwości wypożyczenia samochodu. Wypożyczalnia aut w Rzeszowie oferuje najlepszej jakości pojazdy, dzięki którym komfort jazdy będzie zdecydowanie lepszy. Oczywiście z lotniska również dostępne są dla pasażerów autobusy, które jednak wydłużają czas jazdy i nie zapewnią takiej wygody jak w przypadku samochodów wypożyczonych w Carfree.

Jaki jest koszt wypożyczenia pojazdu?

Carfree oferuje podstawienie pojazdu na lotnisku całkowicie za darmo. Koszt wypożyczenia samochodu będzie zależny od kilku czynników. Wszystko zależy od wyboru długości pobytu i rezerwacji, oraz modelu auta. Każda osoba zainteresowana wynajmem pojazdu jest w stanie znaleźć coś na własną kieszeń. Bogata flota pojazdów przygotowana jest pod preferencje każdego klienta. Cena wynajmu samochodu za dobę zaczyna się w wysokości od 80 zł wzwyż. Co ważne, Carfree nie pobiera dodatkowych opłat w postaci kaucji za wynajem aut. Sytuacja, w której zostaje doliczona kaucja, ma miejsce jedynie w przypadku osób nieposiadających polskiego obywatelstwa. Oczywiście koszta za paliwa rozliczane są indywidalnie. Można wykorzystać taką ilość paliwa, jaką potrzebujemy. Ważne jest, aby odstawić auto z takim samym stanem paliwa, jaki otrzymaliśmy przy odbiorze samochodu. Całkowity koszt rezerwacji za wynajem pojazdu zobaczymy po wypełnieniu formularza na stronie Carfree. W przypadku pytań można śmiało kontaktować się z biurem obsługi klienta.

Wynajem samochodu – na co zwracać uwagę?

W wypożyczalniach samochodowych coraz więcej pojawia się samochodów osobowych i dostawczych. W Carfree mamy możliwość wynajęcia również większych busów. Oferty dopasowane są coraz lepiej pod preferencje klienta. Na co warto zwracać uwagę podczas wyboru wynajmu pojazdu? Bez wątpienia ważnym czynnikiem jest aktualny stan techniczny pojazdu. Samochody muszą zostać odpowiednio przygotowane przed odbiorem klienta. Jeżeli wypożyczalnia samochodów posiada nowe pojazdy, gwarantuje to zapewnienie wysokiej jakości usług dla klientów. Dość ważną kwestią jest również cena za wynajem oraz kwestia rozliczenia zużytego paliwa. Dość uczciwą formą jest oddanie samochodu z taką samą ilością paliwa, jaką się otrzymało przy odbiorze. Spore znaczenie dla klientów ma również jakość obsługi w trakcie kontaktu z konsultantami biura obsługi firmy wypożyczającej samochody. Jeżeli jest ona na najwyższym poziomie, bez wątpienia klienci chętniej ponownie skorzystają z usług firmy. Przed ostatecznym wyborem firmy wypożyczającej samochody, warto zapoznać się z opiniami klientów, którzy już wcześniej skorzystali z jej usług. Opinie znajdziemy po wpisaniu odpowiedniego hasła w wyszukiwarkę internetową.

Aby dowiedzieć się, jakie pojazdy z klasy średniej i premium są najczęściej wypożyczane, przeczytaj także “Opinie Carfree – jakie samochody najczęściej wypożyczają Polacy?”.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

02-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook