REKLAMA

Ile kosztuje wynajęcie samochodu na lotnisku w Rzeszowie?

Dzięki okazyjnym cenom lotów krajowych coraz więcej Polaków decyduje się na weekendowy wypad do innego miasta, pozostawiając własne auto w garażu. Co jednak zrobić w sytuacji, w której auto okazuje się niezbędne na miejscu? Odpowiedź jest prosta: skorzystać z usług wypożyczalni samochodów i odebrać pojazd jeszcze na lotnisku. Co ciekawe, koszty takiej usługi są dużo niższe, niż jeszcze parę lat temu

A może… weekend w Rzeszowie?

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego, z bardzo bogatą ofertą kulturalną i turystyczną. Podziemna trasa turystyczna, letni pałac Lubomirskich, ogrody bernardyńskie czy multimedialna fontanna to tylko niektóre z atrakcji turystycznych, które można podziwiać w tym założonym w XI wieku mieście. Ciekawym i wartym odwiedzenia miejscem jest również Muzeum Dobranocek. W niedalekiej okolicy Rzeszowa znajduje się ponadto niezwykle malownicze miasto Łańcut, którego najsłynniejszą atrakcją jest oczywiście osiemnastowieczny zamek, jak również synagoga zbudowana w 1761 roku i liczne siedemnastowieczne kamieniczki zlokalizowane na rynku. Podróż samochodem z Rzeszowa do Łańcuta zajmuje zaledwie 17 minut.

Gdzie najlepiej wypożyczyć auto?

Jeśli chcemy wypożyczyć auto bezpośrednio na lotnisku w Rzeszowie, warto zdecydować się na skorzystanie z usługi firmy Carfree – wynajem aut w Rzeszowie, której pracownicy podstawią wybrany wcześniej samochód w umówione miejsce bez dodatkowych opłat.

Jak wynająć auto w Carfree?

By zarezerwować wybrany samochód w firmie Carfree, wystarczy skorzystać z internetowego serwisu rezerwacyjnego, dostępnego na stronie carfree.com.pl. Po wejściu na stronę główną należy podać datę rozpoczęcia oraz zakończenia okresu najmu, a system od razu przekieruje klienta do katalogu dostępnych samochodów, sklasyfikowanych według segmentów. Cafree, na tle konkurencji wyróżniają przede wszystkim korzystne ceny oraz przejrzyste warunki wynajmu. Więcej praktycznych informacji znaleźć można na stronie firmy.

Skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów może okazać się zdecydowanie korzystniejsze dla naszego portfela, niż podróż własnym autem. Komfort krótkiej podróży samolotem sprawi ponadto, że zyskamy więcej wolnego czasu na miejscu – dlatego właśnie polecamy taki sposób podróżowania zarówno w kraju, jak i za granicą.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

01-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

ile-kosztuje-wynajecie-samochodu-na-lotnisku-w-rzeszowie