REKLAMA

IKEA rozda swoje katalogi w Rzeszowie

Dobra wiadomość dla fanów IKEA na Podkarpaciu. Już w najbliższy weekend w Millenium Hall każdy zainteresowany będzie mógł odebrać swój egzemplarz nowego Katalogu IKEA 2019. Szwedzka sieć, która w lutym br. otworzyła w Rzeszowie Punkt Odbioru Zamówień, postanowiła rozdać mieszkańcom 15 tys. katalogów.

 Przyczepka z katalogami IKEA

Foto: Materiał nadesłany

Przedstawicieli IKEA będzie można spotkać w sobotę i w niedzielę (1-2 września) w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall. Nie sposób będzie ich nie zauważyć, ponieważ Katalogi IKEA 2019 transportować będą na charakterystycznej przyczepce rowerowej z logo sklepu. Co ciekawe, przyczepka nie jest dostępna w sklepach IKEA w naszym kraju i została na tę okazję specjalnie sprowadzona do Polski.

W lutym br. IKEA otworzyła Punkt Odbioru Zamówień w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall. Miejsce to ma ułatwić mieszkańcom Podkarpacia dostęp do aktualnej oferty sklepu. Można tu nie tylko odebrać produkty, wcześniej zamówione przez telefon lub internet, ale też obejrzeć meble z wybranych działów. Do niedawna w Punkcie prezentowane były głównie meble do sypialni i pokoju dziennego. Ostatnio eskpozycja została poszerzona o prezentację mebli i rozwiązań kuchennych. Zwiększył się też zakres usług świadczonych przez pracowników Punktu Odbioru Zamówień. Od września nie trzeba już jechać do sklepu w Krakowie, aby skorzystać z oferty ratalnej. Na miejscu doświadczeni konsultanci IKEA pomogą też dopasować meble do wnętrza czy zaprojektować wymarzoną kuchnię.  

Źródło: Materiał nadesłany

30-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.