REKLAMA

III edycja Nocy Biologów w Rzeszowie

11 stycznia 2019 r. (piątek) w godz. 14:30-20:30 odbędzie się trzecia edycja Nocy Biologów w Rzeszowie. Jest szansa by samodzielnie wykonać różnego rodzaju doświadczenia, obserwacje mikroskopowe oraz poznać wiele gatunków roślin, czy zwierząt.

nocbiologow

Foto: materiał organizatorów

Noc Biologów jest wspaniałą okazją by spotkać się z naukowcami zarówno w salach wykładowych jak i w laboratoriach, a także samodzielnie wykonać doświadczenia, przeprowadzić obserwacje mikroskopowe, poznać z bliska rośliny i zwierzęta, wziąć udział w dyskusji czy zagrać w gry przyrodnicze. Wydarzenie to jest skierowane do uczniów (starszych klas) szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, ale jesteśmy przekonani, że każdy pasjonat biologii z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie – piszą organizatorzy.

W tym roku Noc Biologów będzie miała miejsce w trzech budynkach UR: w budynku D9 przy ul. Zelwerowicza 4 (główna baza), w budynku D7 przy ul. Zelwerowicza 8B oraz w budynku A0, skrzydło B1 i B2 przy ul. Pigonia 1.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: nocbiologow.pl.

04-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

iii-edycja-nocy-biologow-w-rzeszowie-7718-00r2kc