REKLAMA

II potańcówka dla seniorów na Bulwarach

Po wielkim sukcesie pierwszej Potańcówki Miejskiej dla Seniorów, Rzeszowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców na drugą edycję plenerowej zabawy, która odbędzie się w sobotę 29 września 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Impreza jest realizowana w ramach wrześniowej akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Wstęp na zabawę jest bezpłatny.

Fotografia - II Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK)

Foto: Materiał nadesłany

Akcja „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce” to cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych dla Seniorów, które odbywają się we wrześniu 2018 na terenie całego Rzeszowa. W ramach miejskiej akcji dedykowanej mieszkańcom powyżej 60 roku życia, Rzeszowski Dom Kultury zrealizował 16 września 2018 roku pierwszą edycję Potańcówki Miejskiej dla Seniorów.
W plenerowej zabawie na rzeszowskich Bulwarach wzięło udział kilkuset aktywnych Seniorów, którzy zgodnie z przewodnim hasłem inicjatywy pokazali „jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”.

II Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 29 września 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny i rozpocznie się ona o godzinie 16:00. Uczestnicy po raz kolejny zyskają możliwość wspólnej zabawy przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej. Przygotowany zostanie także punkt gastronomiczny, a dla najwytrwalszych uczestników przewidziane są upominki.

Impreza została sfinansowana z budżetu Gminy Miasto Rzeszów i jest organizowana przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.

Źródło: Materiał nadesłany

26-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.