REKLAMA

I Turniej Siatkówki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu (ZDJĘCIA)

PRZEMYŚL. Do sportowej rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące służby mundurowe. Funkcjonariusze z przemyskiej komendy stanęli na podium, zajmując trzecie miejsce.

W sobotę, w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orłach, po raz pierwszy, zorganizowano turniej siatkówki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu. Organizatorem był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Przemyślu. Zawody oficjalnie otworzył komendant miejski w Przemyślu podinsp. Janusz Kiszka oraz Wójt Gminy Orły Bogusław Słabicki.

– Celem rozgrywanych zawodów, była integracja funkcjonariuszy i popularyzowanie dyscypliny jaką jest piłka siatkowa. Do rywalizacji stanęły cztery zespoły reprezentujące Komendę Miejską Policji w Przemyślu, Komendę Powiatową Policji w Lesku, Oddział Prewencji Policji w Rzeszowie oraz strażacy ochotnicy z Nizin. Podczas rozgrywek, na hali, unosiła się zdrowa atmosfera rywalizacji, a wszystkie mecze były pełne siatkarskich emocji – informuje Komenda Miejska Policji w Przemyślu.

457-284566

Pierwsze miejsce, a tym samym Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu, wywalczyła drużyna policjantów z Oddziału Prewencji Policji z Rzeszowa, drugie miejsce zdobyli funkcjonariusze z Leska, natomiast na trzecim miejscu znaleźli się policjanci reprezentujący przemyską jednostkę.

Źródło: KMP w Przemyślu.


05-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)