REKLAMA

Hydraulik, elektroinstalator i elektromonter znajdą pracę w Niemczech

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowiskach hydraulika, elektroinstalatora lub elektromontera.

 

niemmm

ZDJ. sxc.hu

 

Do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników budowlanych z zakresu montażu instalacji elektrycznych i wodno- kanalizacyjnych – wyjaśnia Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Firma oczekuje od kandydatów doświadczenia zawodowego oraz znajomości języka niemieckiego. Jeśli ktoś jednak jest doświadczony w zawodzie, a nie zna języka niemieckiego, pracodawca zobowiązuje się do opłacenia kursu językowego na terenie Podkarpacia.

 

Pracodawca zatrudni około 50 osób do pracy w systemie zmianowym na pełen etat i zobowiązuje się do wynagrodzenia 10 euro za godzinę.

 

Osoby z Podkarpacia zainteresowane ofertą pracy mogą przesyłać swoje CV na adres  poczty elektronicznej doradców EURES: Marty Russek – mrussek@wup-rzeszow.pl oraz Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można również uzyskać pod numerem telefonu 17 850 92 23 oraz na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

 

13-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

hydraulik-elektroinstalator-i-elektromonter-znajda-prace-w-niemczech