REKLAMA

Hubert Gromadzki z Rzeszowa prezentował kolekcję Giorgio Armaniego!

Pochodzący z Rzeszowa Hubert Gromadzki zadebiutował na włoskich wybiegach podczas Milan Fashion Week. Hubert pojawił się na pokazach Giorgio Armaniego, jednej z najbardziej znanych włoskich marek.

Hubert Gromadzki z Rzeszowa wziął udział w tygodniu mody we włoskim Mediolanie. Jednym z głównych wydarzeń Milan Fashion Week był pokaz Emporio Armani. Hubert prezentował kolekcję mody męskiej Armaniego na sezon jesień-zima 2020/21.

To dla mnie ogromny zaszczyt prezentować kolekcję tak inspirującej osoby jaką jest Giorgio Armani – napisał model na swoim instagramowym profilu.

 

 

22-latek jest finalistą 7. edycji Top Model Polska. Od tego czasu świetnie radzi sobie w świecie mody, współpracując z popularnymi światowymi projektantami.

Kocham chodzić po wybiegu i pozować przed obiektywem, są to różne czynności wyzwalające zupełnie inne uczucia. Na wybiegach czuję energię od ludzi, którzy na mnie patrzą – powiedział Hubert w wywiadzie dla naszego portalu, którego udzielił nam, gdy brał udział w programie Top Model LINK.

16-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

hubert-gromadzki-z-rzeszowa-prezentowal-kolekcje-giorgio-armaniego-2215-00r2kc