REKLAMA

Home & Art – Dla domu i Twojej przyjemności – Wejdź i odbierz prezent

Szukasz niebanalnego prezentu? Chcesz niedużym kosztem poprawić wygląd swojego mieszkania? Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami? Jeśli tak, to sklep Home & Art powinien stać się Twoim ulubionym miejscem.

HamdMadePiktogramHome & Art to sklep niezwykły, oferujący unikalne produkty, które ożywią każde wnętrze – dodadzą mu charakteru. Szkło, ręcznie malowana porcelana, czy tekstylia to tylko niektóre kategorie produktów dostępnych w sklepie Home & Art. Odpowiadają one nowoczesnym trendom w projektowaniu wnętrz stanowiąc piękne dodatki.

 

DlaDomuPiktogramAkcesoria te, pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim użytkową, co pozwala na osiągnięcie kompromisu pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. To, w połączeniu z ich kolejną zaletą, jaką niewątpliwie jest to że produkty Home & Art są niedrogie, sprawia, że każdy może zmieniać wystrój domowego wnętrza. I tak, bez remontu, czy wymiany mebli, możesz uzyskać efekt odświeżenia przestrzeni i dodać jej nowego blasku.

Warto również wspomnieć, że wiele z oferowanych wzorów jest produkowanych w Polsce i sprzedawanych w pojedynczych egzemplarzach, co tylko podkreśla ich wyjątkowość.

 

prezent

Produkty Home & Art są pięknym prezentem na dowolnie wybraną okazję, Otaczając się ładnymi i wyjątkowymi przedmiotami dajesz sobie szansę na udany dzień. Popołudniowa kawa, najlepiej smakuje z porcelanowej filiżanki, prawda?

unnamed

Zapraszamy do naszego sklepu w Rzeszowie na ul. Krakowskiej 20 – Galeria Nowy Świat I piętro
Dla Państwa wygody Sklepy Home&Art mieszczą się w łatwo dostępnych lokalizacjach:
http://homeandart.pl/Sklepy

 

27-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

home-art-dla-domu-i-twojej-przyjemnosci-wejdz-i-odbierz-prezent