REKLAMA

Harley-Davidson już wkrótce w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wizytówką obiektu będzie dziesięciometrowy pylon wykonany z “pordzewiałej” stali w kształcie silnika Harleya. Połowa budynku będzie salonem Harleya-Davidsona, natomiast w drugiej części będzie się znajdował salon wystawowy Game Over Cycles.

foto: www.rzeszow.pl

foto: www.rzeszow.pl

W obiekcie będzie również funkcjonował autoryzowany serwis Harleya, a w jego górnej części restauracja. Budynek został zaprojektowany przez Andrzeja Depę z pracowni Archi, a wykonawcą jest firma SB Complex. Zakończenie inwestycji planowane jest na grudzień br.

Podczas odbywającego się w dniach 6-11 września br. największego w Europe zlotu motocyklowego – European Bike Week w austriackiej miejscowości Faaker See, firma Game Over Cycles zdobyła trzy nagrody w dwóch konkursach przeprowadzonych podczas imprezy. W konkursie “Custom Bike Show”, zorganizowanym na przez markę Harley-Davidson, zbudowany przez Game Over Cycles dla Hard Rock Cafe Kraków customowy Cafe Racer (Harley-Davidson Sporster 883) zdobył pierwsze miejsce w kategorii “Sportster” oraz prestiżową nagrodę publiczności – „People’s Choice Award”.

Maszyna została również wyróżniona w konkursie zorganizowanym przez firmę Custom Chrome Europe – jednego z największych w Europie dostawców części do motocykli marki Harley-Davidson. W Custom Chrome Europe Faaker See Championship motocykl z Polski zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Modyfikowany Harley”.

Customowy Cafe Racer dla  Hard Rock Cafe Kraków to maszyna łącząca świat motoryzacji ze światem muzyki. Koncept ten objawia się obecnością w konstrukcji elementów wyglądających jak instrumenty lub sprzęt muzyczny, a zarazem będących w pełni funkcjonalnymi częściami motocykla. „Muzycznymi” elementami konstrukcji są m.in.:

– tylny wahacz imitujący gryf od gitary

– pełne koła, na których wytoczone są ścieżki, jak na płytach winylowych

– siedzenie skórzane, na którym jest wytłoczony zapis nutowy refrenu piosenki „ Highway to hell” zespołu AC/DC

– filtr powietrza w kształcie mikrofonu

– osłona cewek w kształcie gitary zawierająca mechanizmem ssania, w którym wajcha tremolo jest mechanizmem do zaciągania ssania w gaźniku

– skrzynka na akumulator w kształcie wzmacniacza

– układ wydechowy z regulacją dźwięku

– dźwignia zmiany biegów imitująca wyglądem ramię gramofonu

Konkursy na European Bike Week były pierwszym publicznym pokazem motocykla, a oficjalna premiera maszyny zaplanowana jest na 21 października w Hard Rock Cafe w Krakowie.

European Bike Week to największy festiwal motocyklowy w Europie i jeden z największych na świecie. Impreza jest organizowana od 1998 roku i według danych organizatorów w 2015 roku wzięła w nim udział rekordowa liczba 125 000 osób oraz 85 000 motocykli z całego świata.

źrodło: www.rzeszow.pl

13-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

harley-davidson-juz-wkrotce-w-rzeszowie