REKLAMA

Gwiazdy zjadą do Rzeszowa. Mają jeden wspólny cel.

PODKARPACIE/ŁAŃCUT/RZESZÓW. Fundacja SOS DLA ŻYCIA i FT FILMS z Rzeszowa oraz Fundacja im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego “Serce bez granic” zapraszają na Wielki Charytatywny Bal z Gwiazdami, który odbędzie się 28 lutego w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. W imprezie wezmą udział znane gwiazdy. Wśród nich jeden ze słynnych hollywoodzkich braci Baldwinów – Stephan, Radosław Pazura, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.Ośrodek Pomocy dla Prześladowanych Chrześcijan powstaje w Łańcucie. W budynku zmieści się 40. rodzin, około 160. osób. Jak zapowiada fundacja na początek chce do Polski ściągnąć prześladowane rodziny z Syrii.

Fundacja ma już działkę na której powstanie ośrodek ale nie potrzebne są fundusze na jego budowę. Oprócz zbierania pieniędzy fundacja prowadzi zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. Potrzebne są m.in. sprzęty RTV, odzież, żywność i wszystko co może przydać się do wykończenia ośrodka.

wielki-bal-banner-pl-3

Bal Charytatywny popiera grono znanych osób. Wśród gości będzie znany i lubiany mim – Ireneusz Krosny. Zaśpiewają: wokalistka Anna Jurksztowicz i aktor Radosław Pazura. Zagrają: kompozytor i muzyk Krzesimir Dębski oraz najbardziej znany chrześcijański zespół – New Life’m, Uczestnicy balu będą też mogli poznać jednego ze słynnych hollywoodzkich braci Baldwinów – Stephena, aktora i producenta filmowego. Wszystkich fanów “Rancza” ucieszy wiadomość, że na balu będzie można spotkać: Pawła Królikowskiego i Dorotą Chotecką, a widzowie “Klanu” będą mogli porozmawiać z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Wydarzenie poprowadzi znany redaktor i dziennikarz telewizyjny Jan Pospieszalski.

 

CENA BILETU NA BAL: 399 zł od osoby

W cenę biletu wliczone są:

  • gorąca kolacja z przystawką i deserem,
  • danie gorące,
  • bufet z przekąskami,
  • bufet słodki,
  • napoje zimne i gorące oraz alkohole.

Każdy z uczestników otrzyma też atrakcyjny upominek od organizatorów.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 601 861 443 lub na stronie www.sosdlazycia.pl

17-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gwiazdy-zjada-do-rzeszowa-maja-jeden-wspolny-cel