REKLAMA

Gwiazda zagra na Rynku z okazji otwarcia nowej uczelni

RZESZÓW / PODKARPACIE. Doskonale znany i lubiany zespół Perfect będzie gwiazdą koncertu na powitanie w stolicy województwa nowej uczelni, czyli Rzeszowskiej Szkoły Wyższej (dotychczasowej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji). Koncert odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2016 r. o godzinie 18:00 na rynku w Rzeszowie.

1

foto: archiwum Rzeszow24.pl

Na imprezę zapraszają prof. Jerzy Posłuszny, Rektor WSPiA oraz Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa. WSPiA jest najstarszą Uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu, która w tym roku kończy obchody Jubileusz 20-lecia. Jubileusz ten zbiega się z innym ważnym wydarzeniem zarówno w życiu Uczelni, jak i w historii podkarpackiego szkolnictwa wyższego. WSPiA postanowiła przenieść siedzibę z Przemyśla do Rzeszowa i na bazie Zamiejscowego Wydziału utworzyć nową Uczelnię pod nazwą „Rzeszowska Szkoła Wyższa”.

Z tej okazji WSPiA (od 1 października 2016 r. Rzeszowska Szkoła Wyższa) zaprasza na wyjątkowy koncert, który odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2016 r. na rzeszowskim Rynku. Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany zespół Perfect. Dodatkowo w programie imprezy przewidziano m.in. koncert rzeszowskiej grupy Rockaway z wykładowcą uczelni w składzie oraz pokazy Zumby z CityFit.

Organizatorami imprezy są Wyższa Szkoła Prawa i Administracji (od 1 października 2016 r. Rzeszowska Szkoła Wyższa) oraz Urząd Miasta Rzeszowa. Sponsorami koncertu są CityFit, BESTA, ZM Ropczyce, SPAR, ICN Polfa Rzeszów S.A., Automet oraz SOLBET S.A.

Szczegóły oraz program można znaleźć na stronie www.wspia.eu

za: www.rzeszow.pl

20-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gwiazda-zagra-na-rynku-z-okazji-otwarcia-nowej-uczelni-az003