REKLAMA

Gwiazda Resovii zagra w Japoni?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jak podaje Przegląd Sportowy, atakujący Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski Bartosz Kurek dostał ofertę od japońskiego klubu TJ Thunders Hiroszima. 28-latek miałby zarabiać 600 tysięcy euro rocznie. 

resovia

foto: archiwum Rzeszow24.pl

Bartosz Kurek nie chce jak na razie rozmawiać o swojej przyszłości. – Teraz najważniejsze są dla mnie mecze w PlusLidzie – powiedział dla rzeszow.sport.pl atakujący Resovii. W klubie wszyscy są dalecy od komentowania tej sprawy. – O transferach będziemy rozmawiać po zakończeniu sezonu – powiedział Bartosz Górski, wiceprezes klubu.

Japończycy mają chrapkę na czołowego atakującego Europy. Wcześniej, przez dwa sezony w ataku Hiroszimy grał Brazylijczyk Leandro Visotto. Gdyby doszło do transferu, Kurek byłby pierwszym Polakiem występującym w lidze japońskiej.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, atakującym Resovii zainteresowane są również inne klubu PlusLigi. Decyzję o swojej przyszłości Kurek podejmie po zakończeniu obecnego sezonu.

(az)

19-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gwiazda-resovi-zagra-w-japoni-az003