REKLAMA

Gwiazda polskiego Youtube’a odwiedzi Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Okulary, wąs i stylowa peruka okraszone wybujałym poczuciem humoru. Cyber Marian – jeden z najpopularniejszych polskich Youtube’rów spotka się już niedługo z fanami w Rzeszowie.

1

foto: kadr z odcinka Cyber Mariana

Cyber Marian to postać wyjątkowa. W realizowanych filmach porównuje erę przed funkcjonowaniem komputerów i zestawia ją z czasami obecnymi, w których bez urządzeń elektronicznych większość z nas nie potrafiłaby się odnaleźć. Nagraniom towarzyszy spora dawka humoru, która potrafi rozbawić zarówno młodzież, jak i dorosłych.

Spotkanie zaplanowano na 9 listopada (środa) w Galerii Rzeszów. Cyber Marian przedstawi rzeszowianom jego najnowszą książkę “Dziś tak bardziej“, w której w humorystyczny sposób opowiada o dzisiejszej skomputeryzowanej rzeczywistości.

Oprócz tego, w swojej publikacji zdradza kulisy powstawania jego youtube’owych filmików, które biją setki tysięcy wyświetleń. Nie zabraknie cybermemów, cyberporad i cyberuśmiechu.

Początek spotkania z Cyber Marianem o godzinie 18:00 w Empiku.

 

04-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gwiazda-polskiego-youtubea-odwiedzi-rzeszow