REKLAMA

Gwałciciel sam zgłosił się na Policję. Ukrywał się przez 10 lat!

RZESZÓW. 33-letni mężczyzna, poszukiwany za popełnienie gwałtu, fałszerstwa i rozboju sam zgłosił się na Policję. Na Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie powiedział, że chce ponieść karę i rozpocząć normalne życie. 

policja-rzeszów5 (1)

Policja podaje, że po południu do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przyszedł młody mężczyzna. Zachowywał się spokojnie, poprosił o spotkanie z kimś z kierownictwa mówiąc, że ma bardzo ważną sprawę.

W rozmowie z dyżurnym komendy przyznał się, że jest od dziesięciu lat poszukiwany w związku z przestępstwami, jakie popełnił. Chodziło o zgwałcenie, rozbój i fałszerstwo dokumentu. Powiedział, że ukrywał się w Hiszpanii, ale nie jest już w stanie żyć z ciągłą obawą. Stwierdził, że ciągła ucieczka uniemożliwia mu prowadzenie normalnego życia.

Postanowił wyjść z ukrycia, bo bardzo zazdrości swoim znajomym, z którymi dopuścił się przestępstw. Oni już wyszli z zakładów karnych i mogą normalnie funkcjonować.

Dyżurni potwierdzili, że skruszony przestępca to 33-letni mieszkaniec Mielca, poszukiwany przez polską Policję od 2004 roku, a od 2009 roku w całej Europie na podstawie europejskiego nakazu aresztowania.

33-latek, zgodnie ze swą wola, trafił do aresztu.

04-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gwalciciel-sam-zglosil-sie-na-policje-ukrywal-sie-przez-10-lat