REKLAMA

Grzegorz Braun z poparciem kobiet: Normalność i bezpieczeństwo (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W środę przed południem na rzeszowskim Rynku odbył się briefing prasowy z udziałem Grzegorza Brauna, kandydata Konfederacji na urząd prezydenta Rzeszowa oraz kobiet z Rzeszowa, które postanowiły udzielić mu swojego poparcia.

Przechwytywanie_205

 

Jesteśmy tutaj, my, kobiety i rzeszowianki, aby jeszcze raz przypomnieć, że dzisiaj u finału tego wyścigu o fotel prezydencki miasta Rzeszowa wspieramy właśnie tego kandydata – mówiła Karolina Pikuła należąca do sekcji kobiecej klubu Konfederacji.

Podczas briefingu padły m.in. słowa sprzeciwu wobec obostrzeń dla przedsiębiorców, nauczania zdalnego, i szczepienia dzieci przeciw koronawirusowi.

Tylko pan poseł Grzegorz Braun jest opcją na życie w kraju, gdzie mamy równe prawa, gdzie porządek, prawa i swobody obywatelskie są przestrzegane. Jest on tym parasolem, tą ochroną na to, abyśmy żyli w normalnej Polsce. Takiej, o jaką walczyli nasi dziadkowie. Mówimy stanowcze „nie” segregacji, manipulacji i dyskryminacji ludzi, a przede wszystkim, jako kobiety i matki, jesteśmy stanowczo na “nie”, aby nasze dzieci brały udział w eksperymencie medycznym, jakim jest tak zwana szczepionka – dodała.

 

To jest to najważniejsze przesłanie, z którym ruszaliśmy do tej kampanii i, z którym finiszujemy – powrót do normalności, bezpieczeństwo. Dajmy ludziom żyć. W Rzeszowie i jak Polska długa i szeroka – podsumował kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa, Grzegorz Braun.

 

Więcej w materiale video!

09-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)