REKLAMA

Grzegorz Braun pojechał z rzeszowianami na Marsz o Wolność! Burza w sieci (VIDEO, FOTO)

 – Wraz z przyjaciółmi z Rzeszowa i Stalowej Woli ruszamy w drogę, na manifestację wolnościową. Do zobaczenia za kilka godzin w Warszawie! – napisał w swoich mediach społecznościowych Grzegorz Braun, publikując zdjęcie z pełnego ludzi autobusu.

Ew50cKqXEAAA7aX
Foto: Grzegorz Braun / Twitter

W sobotę w Warszawie zorganizowano “Międzynarodowy Marsz o Wolność”, w którym brali udział przeciwnicy rządowych obostrzeń sanitarnych i zamykania gospodarki.

 

Na organizowane wydarzenie zareagował poseł i kandydat na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun, który udał się do Warszawy autobusem.

Wraz z przyjaciółmi z Rzeszowa i Stalowej Woli ruszamy w drogę, na manifestację wolnościową. Do zobaczenia za kilka godzin w Warszawie! – napisał na Facebooku Grzegorz Braun, publikując zdjęcie z pełnego ludzi autobusu.

 

Stołeczna policja po godzinie 12:00 poinformowała poprzez Twitter, że wystąpiła o rozwiązanie zgromadzenia.

Przedstawiciel organu gminy przychylił się do naszego wniosku. W związku z powyższym przedmiotowe zgromadzenie zostało rozwiązane. Stosowne komunikaty kierowane są do uczestników rozwiązanego już zgromadzenia – napisała niewiele później na Twitterze policja z Warszawy.

Obecnie na ulicach Warszawy w kilku miejscach policjanci podejmują zdecydowane działania wobec osób lekceważących obostrzenia. Przypominamy, że od początku pandemii w Polsce zmarło ponad 49 000 osób. W pojedynczych przypadkach policjanci stosują środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej, pałki służbowej i ręcznych miotaczy gazu. Są pierwsze osoby zatrzymane. Wśród nich jest osoba poszukiwana celem odbycia kary pozbawienia wolności – podała przed godziną 14:00 policja z Warszawy.

 

RELACJA Z WYDARZENIA:


20-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Komentarze wyróznione:
(zarejestrowanych czytelników)

Daniel Dyja2021-03-21 10:32:28
0 0
Rodacy, zostaliśmy zaatakowani fałszywie granym dźwiękiem o 6 tonów muzycznych za wysoko i tyle samo za szybko we wszystkich dostępnych mediach! Żydzi przeniknęli w każdym z narodów w najwyższe struktury władz! Ludzie , to broń częstotliwości przeciw wszystkim narodom bez naszej wiedzy!  Stąd pozorna w ludziach bierność , rozbicie, dekoncentracja, dezorientacja, agresja, problemy z pamięcią itd. Tak ^rozbici^ psychicznie staliśmy się marionetkami w rękach pseudo władz. Robią z nami to co chcą za pomocą fałszywego dźwięku.... Dźwięk  -częstotliwość - wibracja - energia......... Proceder trwa od ponad 20 lat! Wiedza normalnie niedostępna zakonspirowana przed nami. .... Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

grzegorz-braun-pojechal-z-rzeszowianami-na-marsz-o-wolnosc-burza-w-sieci-video-foto-8360-00r2kc