REKLAMA

Grzegorz Braun: Oddamy całą szerokość jezdni rzeszowskim kierowcom (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Pierwszego dnia mojej prezydentury oddajemy całą szerokość jezdni rzeszowskim kierowcom – zadeklarował Grzegorz Braun na konferencji, która w czwartkowy poranek odbyła się przed Mostem Zamkowym. Podczas niej przedstawiono propozycje rozwiązań komunikacyjnych dla Rzeszowa, które opracował sztab wyborczy kandydata na urząd prezydenta Rzeszowa.

Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy komitetu Grzegorz Braun – Konfederacja, jest przekonany, że dla efektywnych rezultatów nie wystarczy przebudować pojedynczego skrzyżowania, ale należy planować przebudowę sąsiednich, tak, aby udrożnić ciąg komunikacyjny. Jak podkreślano, nie oznacza to jednak, że nie potrzeba wielkich projektów, które będą realizowane wraz z sąsiadami Rzeszowa.

 

Grzegorz Braun tłumaczył, że odkorkowanie miasta i przywrócenie płynności ruchu wbrew ogólnemu poglądowi nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a rozsądnego planowania.

W Rzeszowie jest mnóstwo drobnych spraw do załatwienia od zaraz. Pierwszego dnia mojej prezydentury oddajemy całą szerokość jezdni rzeszowskim kierowcom – zadeklarował kandydat Konfederacji na urząd prezydenta Rzeszowa.

 

W konferencji wziął również m.in. udział Wiesław Walat.

Liczę na to, że w życiu publicznym zaczniemy posługiwać się prawdą, nie kłamać. Urbanistyczny PR w Rzeszowie powinien się skończyć – podkreślał były wiceprezydent Rzeszowa.

 

Zdjęcia: Justyna Żuczek / Rzeszów24.pl

Więcej w materiale video!


10-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)