REKLAMA

Grzegorz Braun: Nie oddawajcie głosu na stare układy (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek na rzeszowskim Rynku Grzegorz Braun wraz ze swoim sztabem wyborczym podsumował kampanię wyborczą. – Nie oddawajcie państwo swojego głosu na stare układy – apelował do mieszkańców kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa.

DSC_0794

Komitet Wyborczy Wyborców “Grzegorz Braun – Konfederacja” i Grzegorz Braun, kandydat Konfederacji na urząd prezydenta Rzeszowa przedstawili podsumowanie swojej pracy w kampanii wyborczej.

Ta kampania była wyjątkowo długa. W jej czasie pracowaliśmy nad rozwiązaniami wielu problemów zgłoszonych przez rzeszowian. Spotkaliśmy się z tysiącami mieszkańców miasta – mówił pełnomocnik wyborczy Grzegorza Brauna, Tomasz Buczek.

To dzięki naszemu kandydatowi, dzięki działalności naszego sztabu, ta kampania wyborcza zmieniła oblicze. To dzięki Grzegorzowi Braunowi do Rzeszowa zaczęła wracać normalność. Jesteśmy gotowi do stoczenia bitwy w czasie drugiej tury. Drodzy rzeszowianie, nie straćmy tej szansy – dodał szef sztabu wyborczego Grzegorza Brauna, Włodzimierz Skalik.

 

Jacek Oberland, pełnomocnik finansowy KWW Grzegorz Braun – Konfederacja, podsumował kampanię od strony finansowej, zwracając uwagę na wydatki związane z reklamą wielkopowierzchniową. Jak zaznaczał, z racji przesunięcia terminu głosowania wzrosły koszty prowadzenia kampanii, ale ich budżet pozostał taki sam.

Wiesław Walat, były wiceprezydent Rzeszowa, wymienił główne kierunki działania, którymi zajmie się Grzegorz Braun, jeśli zostanie wybrany na urząd prezydenta Rzeszowa.

Wierzę głęboko, że rzeszowianie 13 czerwca wybiorą jedynego słusznego kandydata, dbającego o interesy mieszkańców Rzeszowa –  powiedział Wiesław Walat.

 

Grzegorz Braun zwrócił się z apelem do mieszkańców.

– Nie oddawajcie państwo swojego głosu na stare układy. My nie niesiemy sztandaru rewolucji; jeśli coś tutaj przewracać chcemy, to odwrotnie: świat z głowy z powrotem na nogi. Rzeszów potrzebuje nowego impulsu dla swojego rozwoju – podsumował kandydat Konfederacji.

 

foto: Justyna Żuczek / Rzeszów24.pl

 


11-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)