REKLAMA

GRZEGORZ BRAUN: Będziemy ścigać tych, którzy śmieli eksperymentować na dzieciach (VIDEO)

STRZYŻÓW / PODKARPACIE. Przed szpitalem w Strzyżowie odbyła się pikieta związana z interwencją poselską posła Grzegorza Brauna, który zaalarmowany przez pracowników lecznicy, postanowił zwrócić się do dyrekcji o zaprzestanie wywierania presji na pracowników w związku ze szczepieniami na COVID-19. Mówił również o tym, że w szpitalach dochodzi do patologicznych sytuacji, w których zanim przystąpi się do udzielania pomocy, potrzebne jest wykonanie testu na obecność koronawirusa. Lider Konfederacji odniósł się także do kwestii szczepień przeciwko COVID-19.

Postawiono jako cel nadrzędny segregowanie ludzi. W niektórych szpitalach nie wolno leczyć ludzi bez negatywnego testu. To kończy się tragicznie. Nie chcemy takich sytuacji – mówił do zebranych poseł Grzegorz Braun. Wśród uczestników pikiety byli przedstawiciele pracowników brzozowskiego szpitala.

Niedługo wróci normalność, dojdzie do prawdziwie dobrej zmiany. Wtedy, i mówię to bez ogródek, upomnimy się, aby autorzy tego terroru nie chodzili po wolności, bezkarnie. Ci, którzy mają na sumieniu życie i zdrowie innych ludzi. Szczególnie bezwzględnie będziemy ścigać tych, którzy śmieli eksperymentować na dzieciach – dodał na zakończenie swojego wystąpienia Grzegorz Braun.

W pikiecie wziął udział również Marcin Rola, dziennikarz, bloger i komentator polityczny, autor książki „Kulisy manipulacji”. Spotkanie poprowadziła Karolina Pikuła. Szczegóły w materiale VIDEO.

Dziękujemy Państwu za wspieranie naszej pracy. Bardzo ważny przekaz ⭐️ Prosimy o pełną mobilizację i udostępnienie.

Wesprzyj nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta mBank: 26 1140 2004 0000 3102 7508 3989 tytułem: darowizna na tvPolska.pl


grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pikieta pod szpitalem w Brzozowie. „STOP przymuszaniu medyków do szczepień!”

07-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)