REKLAMA

Grupa MoCarta Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki! (FILM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podróże to nowe miejsca, ciekawi ludzie, zaskakujące przygody i ogromna energia – jednym słowem CZAD. Czad to prędkość, zmiany czasu, hotele, lotniska, utracone bagaże oraz kraj, w którym Grupa jeszcze nie koncertowała.

„Ale Czad”, czyli podróże Grupy MoCarta to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Chinach, Francji, Kostaryce i egzotycznej Republice Czeskiej. W programie Grupy jak zwykle dominować będzie muzyka klasyczna, okraszona kulturalnym żartem. Muzycy zagrają wiele nowych utworów, ale czasem wrócą do kilku swoich evergreenów. Cóż… Panowie z wiekiem stają się nieco sentymentalni.

Nowy program Grupy MoCarta to największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, inteligentny żart i mnóstwo energii z całego świata – jednym słowem będzie CZAD!

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak:

– znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez,
– Wenatchee – miasteczko na końcu świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty,
– małe chińskie miasta, te poniżej 15 milionów mieszkańców, takie jak 南昌.

Dzięki możliwości występowania w wielu zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów. Wiedzą też czym różni się publiczność tajwańska od belgijskiej (Belgowie bardzo kaszlą…).

Jednak powszechnie wiadomo, że najpiękniejszym miejscem na świecie jest terminal przylotów na lotnisku Okęcie, a najwspanialszą publicznością są Polacy.

Po wielu zagranicznych wojażach Grupa MoCarta nie może się już doczekać koncertów w Ojczyźnie, zatem zapraszamy do Rzeszowa!

IMG_2442_m
Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk.
„Jesteśmy na przekór dostojnej powadze sal koncertowych, na przekór nużącej codzienności życia muzyków, na przekór zaprzysięgłym melomanom i na przekór fanom rocka, rapu czy muzyki pop, którzy boją się klasyki jak ognia.
Traktujemy naszą Matkę Muzykę z żartobliwą ironią i jesteśmy pewni, że się nie obrazi.” Artur Renion

23 stycznia 2016 r. // godz. 18:00
Kino Zorza / Rzeszów

Bilety: 85 zł / 70 zł do nabycia: kasy Kina Zorza, Trasa Podziemna, empik oraz w Internecie na biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl, biletyna.pl

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Szczegóły niebawem na naszym profilu na Facebooku.

grupa mocarta

źródło: materiały nadesłane / Redakcja Artystyczna LIVE CONCERT

14-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

grupa-mocarta-ale-czad-czyli-podroze-grupy-mocarta-mamy-dla-was-dwie-podwojne-wejsciowki-film