REKLAMA

Pociąg potrącił 52-latka. Mężczyzna stracił rękę

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku kolejowego, do którego doszło w Zaczerniu. Prawdopodobnie przechodzący przez tory lub idący wzdłuż nich pieszy został potrącony przez przejeżdżający pociąg. W jego wyniku pieszy stracił rękę.

O wypadku policjanci zostali zawiadomieni wczoraj około godziny 17.30. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 52-letni mężczyzna mieszkaniec gminy Głogów Małopolski, będący pod wpływem alkoholu, przechodząc przez tory kolejowe lub idąc wzdłuż nich został potracony przez jadący w kierunku Rzeszowa pociąg.

W wyniku zdarzenia mężczyzna stracił rękę. Zdołał dojść do pobliskiego sklepu, gdzie przebywające w nim osoby udzieliły mu pomocy oraz wezwały pogotowie ratunkowe i Policję.

Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia przebiegu zdarzenia. W sprawie trwają czynności wyjaśniające.

policja

Zdjęcie archiwum KMP

05-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

grozny-wypadek-na-torach-w-zaczerniu-pieszy-stracil-reke