REKLAMA

Groźny wypadek na autostradzie (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na autostradzie w Jaźwinach. W wyniku zdarzenia z obrażeniami do tarnowskiego i dębickiego szpitala przewieziono dwóch mężczyzn.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz.15, na autostradzie w miejscowości Jaźwiny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą yeti, zjechał na prawy pas pobocza i uderzył w zespół pojazdów obsługujących autostradę. W zdarzeniu wzięły udział pojazdy służby drogowej, fiat fiorino z przyczepką oraz ciągnik rolniczy koszący pobocze. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń doznał kierowca fiata oraz pasażer skody. Poszkodowani mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Tarnowie i Dębicy. Kierujący skodą oraz kierowca ciągnika nie ucierpieli w zdarzeniu. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację, która pozwoli dokładne wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

303-186013

303-186012_1

303-186011_1

KPP Dębica

 

21-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.