REKLAMA

Groźny wypadek. Fiat zderzył się z Fordem

PODKARPACIE. Wczoraj w Dydni doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem wyprzedzając rowerzystę zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fordem transitem. Kierowca fiata doznał obrażeń i trafił do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny tego zdarzenia.

Foto: Zdjęcie z miejsca zdarzenia, uszkodzone pojazdy

Wczoraj, po godz. 9 brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Dydni. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący fiatem, 62-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, wyprzedzając rowerzystę zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fordem transitem, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi.

Foto: Zdjęcie z miejsca zdarzenia, uszkodzone pojazdy

Wskutek tego zdarzenia kierowca fiata doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Foto: Zdjęcie z miejsca zdarzenia, uszkodzone pojazdy

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP Brzozów

Autor: Amelia Krupik

25-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.