REKLAMA

56-latek groził śmiercią urzędniczce. Miał prawie dwa promile alkoholu

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji zatrzymał 56-latka, który groził pracownicy jednego z tamtejszych urzędów. Mężczyzna został ujęty przez pracownika urzędu i przekazany dzielnicowemu, który w tym czasie wykonywał tam czynności służbowe. Awanturnikowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

303-184635

Foto: Podkarpacka Policja

W środę do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który w jednym z jarosławskich urzędów groził pracownicy pozbawieniem życia. Mężczyzna oświadczył, że ma przy sobie broń i, że jej użyje. 56-letni mieszkaniec Jarosławia był niezadowolony z wcześniejszej decyzji wydanej przez urząd.

Awanturnik został obezwładniony przez jednego z pracowników urzędu i przekazany dzielnicowemu, który w tym czasie wykonywał czynności służbowe na terenie urzędu. Mężczyzna nie posiadał przy sobie broni. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w areszcie.

56-latek usłyszał już zarzuty. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

27-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

grozil-smiercia-pracownicy-urzedu-mial-prawie-2-promile-alkoholu-44-00r2kc