REKLAMA

GOSIEWSKA DO BRAUNA: “Może Pan sobie w domu walić!” (VIDEO)

tvPolska.pl / WARSZAWA. Przy ul. Wiejskiej w Warszawie trwa 70. posiedzenie Sejmu RP. W ramach 14. punktu, odbywa się pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy – Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo komunikacji elektronicznej. Do jego szczegółowych zapisów odniósł się między innymi poseł Konfederacji Grzegorz Braun, który w mocnych słowach zaprezentował swoje stanowisko. Wystąpienie lidera partii zostało przerwane przez prowadzącą obrady Małgorzatę Gosiewską, wicemarszałek Sejmu RP z Prawa i Sprawiedliwości, która zareagowała na uderzanie przez posła ręką w mównicę.

Zjednoczona Prawica pod pretekstem dokręcania śrubek w systemie komunikacji elektronicznej, buduje państwo policyjne, na naprawdę już solidnym wysokim poziomie. Za poprzedniego reżimu, musiała się nieźle bezpieka nachodzić za nami, bo i ja epizodycznie gdzieś tam zafunkcjonowałem […] Wy to wszystko chcecie mieć online. I to jest łajdactwo, to jest łajdactwo, to że to robicie pod biało-czerwoną fałszywą flagą, z żołnierzami wyklętymi… – mówił poseł Konfederacji Grzegorz Braun. W tym momencie jego mikrofon został wyłączony.

Tradycyjnie pokaz głupoty i prymitywnego chamstwa – skomentowała słowa wypowiedziane przez Brauna Małgorzata Gosiewska. – Proszę nie uderzać w mównicę, może Pan sobie w domu walić! – dodała poseł PiS i zakończyła: – Proszę zejść.


grafika poglądowa, foto: screeny z posiedzenia Sejmu RP (iTV Sejm)

12-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)