REKLAMA

Górnik Polkowice kolejnym rywalem Resovii Rzeszów!

Sensacyjnie to ekipa Resovii Rzeszów w ostatnim czasie została drużyną, która rozdaje karty w walce o awans do Ekstraklasy. Piłkarze z Rzeszowa wygrali najpierw domowe spotkanie z Arką Gdynia, a następnie zwyciężyli również w Łodzi w starciu z Widzewem. Jak zaprezentują się piłkarze tego zespołu w starciu z Górnikiem Polkowice?

Górnik Polkowice vs Resovia Rzeszów

Piłkarze Górnika Polkowice przystępowali do obecnej kampanii w roli beniaminka. Zdaniem zakładów bukmacherskich był to jeden z głównych kandydatów do spadku z ligi i takie przewidywania okazały się słuszne. Już na tym etapie sezonu pewne jest to, że Górnik Polkowice w kolejnej Kampanii będzie występował na poziomie 2. Ligi. Po 32 rozegranych meczach ta drużyna wywalczyła zaledwie 26 punktów, a do bezpiecznej pozycji traci aż 8 oczek, gdy do zdobycia pozostało tylko 6. porażka w 2 ostatnich meczach ligowych, znacząco pokrzyżowała szyki tego zespołu.

Resovia Rzeszów po serii wygranych z Arką i Widzewem ma jeszcze matematyczne szanse na awans do barażów. Piłkarze tego zespołu po 32 rozegranych meczach mają na koncie 41 punktów, a do Chrobrego Głogów tracą dokładnie 5 oczek. W Rzeszowie jednak raczej nikt nie patrzy na kwestię ewentualnego występu w barażach, ponieważ aż pięć drużyn musiałoby się potknąć do końca sezonu, aby realnie włączyć Resovię w grę o baraże.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się podziałem punktów. Starcie w Rzeszowie nie było jednym z najbardziej widowiskowych, ponieważ nie wpadła w nim nawet jedna bramka. Co ciekawe, ostatnie mecze bezpośrednie i statystyki wskazują, że remis, to najczęściej widywany rezultat w starciach tych drużyn. W 3 kolejnych meczach pomiędzy tymi ekipami zakończyło się podziałem punktów.

Zakłady bukmacherskie

Resovia jest zdecydowanym faworytem nadchodzącego spotkania z Górnikiem Polkowice w opinii zakładów bukmacherskich online dostępnych na pzbuk.pl. Piłkarze z Rzeszowa w ostatnich 2 meczach zaprezentowali się z wybitnej strony, ponieważ pokonali 2 zespoły walczące o awans. Nic więc dziwnego, że analitycy zakładów bukmacherskich wyraźnie faworyzują ten zespół do zwycięstwa w starciu ze spadkowiczem.

Jakiego meczu można się tutaj spodziewać? O komentarz poprosiliśmy typera z zaprzyjaźnionej strony!

„Górnik Polkowice nie tylko przegrał 2 ostatnie spotkania, ale również zapewnił sobie spadek z ligi. Nic więc dziwnego, że wiele osób poddaje pod dyskusję kwestię ewentualnej motywacji do końca rozgrywek. Resovia ciągle liczy się w walce o baraże, dlatego też nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie faworyzują ten zespół. Moim zdaniem typ na wygraną gości jest tutaj bez wątpienia ciekawą opcją na najbliższy weekend, ale można również zwiększyć kurs poprzez dodanie propozycji, na brak strzelonej bramki przez gospodarzy”

Lokalne informacje sportowe czekają na Ciebie tutaj!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

12-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook