REKLAMA

Głosuj na Podkarpackie inwestycje w konkursie internetowym!

RZESZÓW/PODKARPACIE. Konkurs TOP Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej wskaże najlepsze inwestycje zrealizowane na terenie pięciu województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.
Wśród inwestycji, na które można głosować są Port Lotniczy Rzeszów ,  Regionalne centrum kształcenia zawodowego nowoczesnych technologii w Rzeszowie,Kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Przemyślu oraz    Blok kogeneracyjny opalany biomasą w ciepłowni w Krośnie. 


ratusz3

Intencją organizatora plebiscytu TOP Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej jest wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych zrealizowanych przez samorządy, spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje samorząd, a także docenienie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom. Konkurs wyróżni te inwestycje komunalne, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej w ostatnich dziesięciu latach.

Główne kryteria, którymi przy ocenie projektów będzie kierować się Rada Konsultacyjna, to m.in.: prorozwojowość inwestycji, jej rozmach inwestycji w odniesieniu do budżetu i możliwości samorządu, walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, aspekt współpracy z lokalną społecznością na etapie projektowania inwestycji, montaż finansowy, jak również aktywne gospodarowanie majątkiem.

Wręczenie nagród nastąpi podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, który odbędzie się w dniach 18-19 września. Internetowe głosowanie potrwa do 7 września. Na stronie  www.portalsamorzadowy.pl.

26-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

glosuj-na-podkarpackie-inwestycje-w-konkursie-internetowym