REKLAMA

Głogowscy policjanci dostali nową “furę” (ZDJĘCIA)

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / PODKARPACIE. Policjanci z Głogowa Małopolskiego otrzymali nowy samochód służbowy. Zakup skody Yeti jest wspólną inwestycją władz samorządów Głogowa Małopolskiego, Świlczy oraz Policji. Nowoczesny samochód, wyposażony w napęd na cztery koła umożliwi policjantom szybkie dotarcie do zdarzeń nawet w trudnym terenie. To kolejna na potrzeby Policji inwestycja współfinansowana przez lokalne samorządy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim otrzymali nowy samochód służbowy. Pozyskany na potrzeby komisariatu samochód, skoda Yeti jest wspólną inwestycją Policji i władz samorządowych gminy Głogów Małopolski i Świlcza, które współfinansowały jego zakup. Jest to kolejny przykład współpracy władz samorządowych z Policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa społeczności lokalnej.

303-118176

Dzisiaj Wiceburmistrz Miasta i Gminy Głogów Małopolski Jerzy Komaniecki, wicewójt gminy Świlcza Sławomir Styka przekazali oficjalnie samochód policjantom z komisariatu w Głogowie Małopolskim. W ich imieniu radiowóz odebrali I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie młodszy inspektor Konrad Wolak i Komendant Komisariatu w Głogowie Małopolskim aspirant sztabowy Janusz Pustelak. W przekazaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego, Straży miejskiej Ochotniczej Strazy Pożarnej. Nowy samochód poświęcił kapelan podkarpackich policjantów ks. Marek Buchman.

Skoda Yeti to nowoczesny wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,4 litra i i napęd na cztery koła. Pozwoli policjantom na szybkie i bezpieczne dotarcie oraz obsługę zdarzeń nawet w trudnym terenie i przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

303-118178

To drugi radiowóz, który trafił do funkcjonariuszy z komisariatu w Głogowie Małopolskim. To nie jedyna inwestycja, w której partycypowały władze samorządowe. 2014 roku policjantom z Głogowa Małopolskiego przekazany został Mitsubishi ASX, który również był wspólna inwestycja samorządów i Policji. Jednak przede wszystkim władze samorządowe współfinansowały budowę budynku Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim.

KMP Rzeszów

29-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)