REKLAMA

GLOBAL DAYS w Domach dla Dzieci „Mieszko”, „DOBRAWA” i BOLESŁAW” w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Motoryzacja to emocje, radość, uśmiech i… spełnianie marzeń! W sobotę 26 września firma GLOBAL MOTORS oraz Domy Dziecka „MIESZKO” „DOBRAWA” i BOLESŁAW” w Rzeszowie zorganizują dla wychowanków placówek wydarzenie pn. GLOBAL DAYS. Dzieci i młodzież będą miały okazję m.in. zasiąść w super samochodach i z bliska przyjrzeć się motoryzacji marzeń. Nie obędzie się bez prezentów!

global

Zdjęcie: Materiały prasowe

GLOBAL DAYS rozpoczną się o godz. 11:00 na parkingu przy Domu Dziecka „Mieszko” (ul. Nizinna 30/2). Wśród pojazdów, które zaparkują przed placówką będą auta sportowe, limuzyny oraz samochody terenowe, m.in. Chevrolet Camaro, Jaguary SVR oraz XJ L czy Jeep Wrangler Sahara, o łącznej wartości blisko miliona złotych. 

GLOBAL DAYS to inicjatywa firmy GLOBAL MOTORS. Przy Al. Armii Krajowej 21 od blisko dwóch lat działa multisalon samochodowy, oferujący mieszkańcom Podkarpacia – i nie tylko – nowe i używane samochody marek premium, m.in. BMW, Audi, Mercedes, Jaguar, Rolls-Royce, Bentley, Ferrari itp., w najwyższym standardzie obsługi klienta.

– Spełniamy motoryzacyjne marzenia naszych klientów. Wyszukujemy i dostarczamy auta szyte na wymiar i marzenia naszych klientów, bez względu czy jest to komfortowa limuzyna, pakowny SUV czy sportowy, kilkusetkonny roadster – wyjaśnia Adam Motyczyński, współwłaściciel GLOBAL MOTORS.

– Prowadząc salon samochodowy, często odwiedzają nas dzieci z rodzicami oraz młodzież. Nasi goście z bliska chcą dotknąć i posłuchać jak brzmią superluksusowe i unikalne auta za kilkaset tysięcy złotych, które oferujemy naszym klientom. Pomyśleliśmy, że warto odwrócić tę sytuację i odwiedzić dzieci z naszymi pojazdami – tłumaczy Marcin Kusiak, drugi z partnerów biznesowych w GLOBAL MOTORS.

globall

Zdjęcie: Materiały prasowe

GLOBAL MOTORS przyjedzie do wychowanków z Domów dla dzieci „MIESZKO” „DOBRAWA” i BOLESŁAW” nie bez powodu. – Chcemy przynieść uśmiech na twarze dzieci i pomóc samym placówkom, bo znamy potrzeby ośrodków i ich wychowanków. Przywieziemy też prezenty dzieciom, by nie musiały czekać do Mikołajek – zdradza Marcin Kusiak.

– Chcemy również powiedzieć dzieciom, że chcieć to móc – warto mieć i spełniać marzenia. Że warto pracować nad sobą, uczyć się, nie poddawać się i cierpliwie rozwijać swoje talenty oraz umiejętności. Kilka, kilkanaście lat temu wieszaliśmy plakaty supersamochodów nad łóżkiem, śniliśmy o przejażdżce Porsche 911 czy Rolls-Royce’m Wraith… dziś obcujemy z tymi samochodami na co dzień – podkreśla Adam Motyczyński.

dom dziecka global

Zdjęcie: Materiały prasowe

GLOBAL DAYS to szczególny dzień dla wychowanków Domów dla Dzieci ” MIESZKO”, „DOBRAWA” i „BOLESŁAW”. Propozycję GLOBAL MOTORS przyjęłam z radością, bo takie wydarzenia i inicjatywy sprawiają, że potrzeby naszych placówek są zauważalne w środowisku lokalnym. Tego typu spotkania dają mnóstwo radości i uśmiechu dzieciom, a zarazem podkreślają istotę rozwoju osobistego, pracy nad sobą, istotę marzeń i dążeń człowieka – wyjaśnia Małgorzata Bąk, dyrektor placówek, w których przebywa obecnie 35 dzieci i młodzieży w wieku od trzech miesięcy do 22 lat.

24-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.