REKLAMA

#GaszynChallenge. Rzeszowscy policjanci “pompują” dla chorych dzieci! (WIDEO)

|

#GaszynChallenge. Rzeszowscy policjanci “pompują” dla chorych dzieci! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, nominowana przez funkcjonariuszy z Krakowa, włączyła się w pomaganie, podejmując wyzwanie #GaszynChallenge. W piątek na placu przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie policjanci robili pompki, wspierając tym samym zbiórkę na rzecz ciężko chorych dzieci.

Przechwytywanie_134
Foto: YouTube / KWP w Rzeszowie

#GaszynChallenge to akcja zainicjowana przez  strażaków ochotników z Gaszyna w Łódzkiem, która swoim zasięgiem objęła cały kraj.  Zaczęło się od pomagania Wojtusiowi – chłopcu choremu na ciężką postać rdzeniowego zaniku mięśni. Teraz, gdy na koncie chłopca jest już pełna kwota, warto wspierać też inne dzieci, które mierzą się z tą ciężką chorobą.

Zadanie – zrobienie 10 pompek i wpłacenie datku na cel charytatywny –  wykonaliśmy z nieukrywaną przyjemnością. W tej odsłonie akcji wzięli udział policjanci z komendy wojewódzkiej, Oddziału Prewencji Policji oraz Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie – infromuje KWP.

Chcąc, żeby ta inicjatywa rozprzestrzeniała się dalej, do #GaszynChallenge policjanci z KWP w Rzeszowie nominowali: Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej, 3. Podkarpacką Brygadę Obrony Terytorialnej.

Nominowani funkcjonariusze muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 złotych, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 złotych na konto akcji. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania. Po jego wykonaniu nominują kolejne osoby, bądź instytucje.

Link do zbiórek w ramach #GaszynChallenge jest dostępny TUTAJ.

Źródło: KWP Rzeszów

12-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gaszynchallenge-rzeszowscy-policjanci-pompuja-dla-chorych-dzieci-wideo-3891-00r2kc