REKLAMA

#GaszynChallenge Policjanci z Dynowa “pompują” dla chorych dzieci! (WIDEO)

|

#GaszynChallenge Policjanci z Dynowa “pompują” dla chorych dzieci! (WIDEO)

DYNÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Dynowie, podjęli wyzwanie i przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge”, pompując” dla chorego Wojtusia i dzieci potrzebujących wsparcia. Wyzwanie polegało na zrobieniu 10 pompek i wpłaceniu pieniędzy na rzecz chorych dzieci. Funkcjonariusze zostali nominowani przez Ochotniczą Straż Pożarną Dynów-Bartkówka.

Przechwytywanie_139
Foto: KMP Rzeszów

Dynowscy stróże prawa bez chwili wahania podjęli wyzwanie i wsparli tym samym działania mające na celu niesienie pomocy Wojtusiowi, jak i innym, znajdującym się w podobnie trudnej sytuacji dzieciom. Bo kwota potrzebna Wojtusiowi została osiągnięta, ale #GaszynChallenge trwa, nadal walczymy dla chorych dzieci. Kolejne dzieci zmagające się z tą poważną chorobą, czekają na nasze wsparcie. Niech hasło „pompujemy dla dzieciaków” –  zmobilizuje nas do działania – informuje KMP w Rzeszowie.

Zasady są proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 złotych na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 złotych. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Do wykonania zadania Komisariat Policji w Dynowie został nominowany przez strażaków z OSP w Dynowie. Policjanci na czele z Komendantem Komisariatu asp. sztab. Mariuszem Pilszakiem z chęcią przystąpili do zadania.

Do wykonania zadania #GaszynChallenge, Komisariat Policji w Dynowie nominował:

– Posterunek Policji w Dydni,

– Posterunek Państwowej Straży Pożarnej w Dynowie,

– Urząd miasta w Dynowie.

Źródło: red., KMP Rzeszów

17-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gaszynchallenge-policjanci-z-dynowa-pompuja-dla-chorych-dzieci-752-00r2kc