REKLAMA

Galeria Bezdomna po raz drugi zagości w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne po raz drugi organizuje w Rzeszowie Galerię Bezdomną. Wystawa odbędzie się w nowej siedzibie RSF, znajdującej się przy ulicy Matejki 10. Galeria Bezdomna powstała z pomysłu dwóch fotografów Tomasza Sikory i Andrzeja Świetlika.

Galeria jest Bezdomna, ponieważ nie ma “stałego miejsca zamieszkania”. Pojawia się tam, gdzie ci, którzy robią zdjęcia – tak profesjonaliści, jak i amatorzy – są chętni pokazać swoje fotografie i znajdują na to jakiś przyjazny kąt. Zazwyczaj się to opuszczone hale fabryczne, zapomniane miejsca i przestrzenie. Galeria pojawia się na chwilę i znika by ponownie otworzyć swoje podwoje w zupełnie innym miejscu. Jedno jest pewne nigdy nie lokuje się na dłużej w jednym miejscu. Każdy człowiek może tutaj stać się autorem, który zaprezentuje swoje zdjęcia. Temat, forma i ilość prac są jego indywidualną decyzją. To, co zostanie na wystawie pokazane zależy wyłącznie od samych artystów.

Oficjalny wernisaż i otwarcie Galerii nastąpi w sobotę 29.06. o godz. 18.00. Prace będzie można wieszać już od 10.00 rano.

20098_bezdomna

24-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

galeria-bezdomna-po-raz-drugi-zagosci-w-rzeszowie