REKLAMA

Gala wrestlingu wraca do Rzeszowa

RZESZÓW. Do or Die Wrestling (DDW), pierwsza polska federacja pro wrestlingu powraca do Klubu Pod Palmą. Już  17 sierpnia o 18.00 odbędzie się  historyczny wieczór wypełniony wrestlingowymi emocjami zakończony ukoronowaniem nowego mistrza DDW International. 

WRESTLING

Pełna karta All or Nothing II została już ogłoszona. Odbędą się cztery mecze ćwierćfinałowe w turnieju o wakujący pas mistrzowski DDW International. W pierwszym meczu zmierzą się mierzący 208 cm i ważący 143 kg Polish Giant oraz prawdziwa góra mięśni z Węgier, Eddie Rage. Mateusz „Typowy” Kowalski stanie naprzeciw pół-Polaka, pół-Węgra, Rona Corvusa, były mistrz wagi ciężkiej HCW Renegade podejmie polską gwiazdę rocka Roberta Stara, a w ostatnim meczu ćwierćfinałowym spotkają się dwaj najbardziej doświadczeni polscy zawodnicy – Klarys i Kamil Aleksander.

Panie z DDW też się zaprezentują. Drużyna złożona z Kasandry i Bianki zmierzy się z Audrey Bride i Mirą w kobiecej walce drużynowej. Nie zabraknie i bardziej brutalnej walki w meczu hardkorowym (walka bez zasad, możliwość używania dowolnych broni), w którym zobaczymy byłego mistrza hardkoru Dovera oraz najnowszego wyznawcę i ucznia Pięknego Kawalera, Luxusa. Sam Piękny Kawaler zmierzy się z właścicielem DDW, Donem Roidem, w ramach specjalnego wyzwania.

Dodatkowo będzie można zobaczyć specjalny występ Akademii Sztuki Capoeira Unicar Rzeszów, która zaprezentuje efektowny pokaz łączący sztuki walki, muzykę i taniec.

Odbędzie się również Pokaz Adeptów, który dzień przed galą All or Nothing II, 16 sierpnia o godzinie 16.00. Gala odbędzie się obok Klubu Pod Palmą na boisku do koszykówki i będzie kompletnie darmowa!

Bilety są dostępne online na stronie www.ddwwrestling.pl, można je także zakupić wcześniej w Klubie Pod Palmą, lub też na miejscu, przed samą galą. Ceny biletów to 10 zł (ulgowy), 20 zł (normalny), 30 zł (pierwszy rząd). Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo z płacącym opiekunem.

13-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

gala-wrestlingu-wraca-do-rzeszowa