REKLAMA

PRZEWORSK. Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne papierosy

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Przeworscy policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy  w jednym z budynków mieszkalnych na terenie gminy Przeworsk. Funkcjonariusze zatrzymali 56-letniego mężczyznę, który usłyszał już zarzut posiadania papierosów bez znaków akcyzy. Straty Skarbu Państwa sięgają ponad 10 tysięcy złotych .

papierosy

Źródło: KPP Przeworsk

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, pracując nad sprawą związaną z przestępczością gospodarczą, wytypowali mężczyznę, który najprawdopodobniej posiada nielegalne papierosy. Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i sprawdzili posiadaną informację. Jak się okazało była ona prawdziwa.

Na terenie gminy Przeworsk, w budynku mieszkalnym funkcjonariusze znaleźli ponad 460 sztuk papierosów bez znaków akcyzy skarbowej. Zatrzymany 56-latek usłyszał już zarzut posiadania nielegalnych papierosów i przyznał się do zarzucanego czynu. – informuje KPP Przeworsk

Wstępne straty, na jakie narażony został Skarb Państwa, oszacowano na kwotę ponad 10 tys. złotych. Teraz dalszym losem mieszkańca gminy Przeworsk zajmie się sąd.

Źródło: KPP Przeworsk

Autor: Amelia Krupik

26-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)