REKLAMA

Fontanna znowu działa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszów uruchamia fontannę multimedialną. Niezwykłe pokazy barwnych strumieni będzie można podziwiać w akompaniamencie popularnych utworów muzycznych. Pokazy codziennie aż do października!

2

foto: archiwum Rzeszow24.pl

Miasto zadbało również o tradycyjny pokaz multimedialny, który będzie miał miejsce przy fontannie (al. Lubomirskich). Pokazy odbywać się będą w różnych godzinach – do 19 czerwca o godz. 20:00, a od 20 czerwca do 21 sierpnia o godz. 21:00. Następnie multimedialna rozrywka wróci na godz. 20:00 i będzie dostępna aż do 16 października.

Usłyszymy między innymi zespoły Depeche Mode, Muse i Coldplay. Pokazom będzie towarzyszył również głos Adele.

Od 30 kwietnia, w każdą sobotę o godz. 21:00, rzeszowianie będą mogli brać udział w pokazach specjalnych. W planie: “Folk dookoła świata” i “Walka tytanów”, w których wystąpią aktorzy Teatru Maska. 19 czerwca mieszkańcy Rzeszowa będą mogli zobaczyć pokaz “Historia muzyki” oraz “Innowacyjny Rzeszów”. Początek o godz. 21:30.

W roku ubiegłym fontanna pochłonęła z budżetu miasta około 600 tysięcy złotych. Kontrakt na rok 2016 jest niższy – miasto wyda na tę atrakcję 481 tysięcy.

(az)

27-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

fontanna-znowu-dziala-az003