REKLAMA

Flixbus otwiera nowe połączenie. Trasa Rzeszów-Zakopane od 20 grudnia

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 20 grudnia Flixbus uruchamia połączenie Przemyśl-Zakopane. Na nowej trasie jest przystanek w Rzeszowie.

FlixBus (1)

Foto: materiały nadesłane

20 grudnia startuje nowe połączenie FlixBusa z Rzeszowa do Zakopanego i Przemyśla, z przystankami w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej. Bilety na nowe połączenie są dostępne w sprzedaży na stronie flixbus.pl, w aplikacji mobilnej oraz stacjonarnych punktach sprzedaży. Autobusy w Rzeszowie zatrzymują się na Dworcu Autobusowym, przy ulicy Towarnickiego – informuje Emilia Górska z Flixbus Polska.

Pełna trasa prezentuje się następująco: Przemyśl – Jarosław – Rzeszów – Tarnów – Kraków – Nowy Targ – Białka Tatrzańska – Bukowina Tatrzańska – Zakopane.

Ilość dziennych kursów waha się pomiędzy czterema a pięcioma. Czas przejazdu różni się w zależności od kursu. Najkrótszy jest szacowany na 5 godzin i 20 minut.

Cena biletu na trasie Rzeszów-Zakopane i Zakopane-Rzeszów wynosi około 39 złotych. Oferta biletowa jest zależna od momentu rezerwacji biletu. Szczegóły można sprawdzić na stronie internetowej przewoźnika: flixbus.pl

19-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

flixbus-otwiera-nowe-polaczenie-trasa-rzeszow-zakopane-od-20-grudnia-3755-00r2kc